Nový cyklus autorských večerů Setkání s numerologií

vloženo: 1. 10. 2012

Posledním dnem v měsíci říjnu 31. 10. 2012 a zároveň prvním večerem otevírá Esoterický obchůdek v Českých Budějovicích, Chelčického 6, nový cyklus autorských Večerů uprostřed týdne, který nese společný název

Setkání s numerologií – Mystérium čísel.

Budeme se potkávat vždy ve středu 1x za měsíc, a společně se po jednotlivých kapitolách vydávat na dobrodružnou plavbu objevování skrytých významů čísel, písmen a tajemné podstaty života. Ukážeme si, co je numerologie, z čeho se zrodila, v čem nám může být prospěšná, jak použít znalosti čísel pro osobní rozvoj, co je datum narození a co se z něj „dá vyčíst“. Ukážeme si, co jsou čísla osudová a jaké energie nám přinášejí do života. Budeme si vyprávět o kouzlech a magii, která je s čísly spojena, povíme si, jaké významy se za čísly skrývají. Lehce se dotkneme lexigramů a nahlédneme i do životů známých lidí a historických událostí. Povíme si, jak na nás mohou působit konkrétní data, proč máme někdy lepší a jindy horší dny. Společně budeme nahlížet za oponu běžně viditelného světa.

Na celý cyklus naváže víkendový seminář Magie čísel – škola numerologie pro začátečníky.

Mystérií čísel vás bude provázet Ivana Inšana Píhová

Místo setkávání: Esoterický obchůdek, Chelčického 6, České Budějovice

Na jednotlivé večery si vždy rezervujte místo předem na tel. 775166535, 775985108, nebo na e-mailových adresách nineke@seznam.cz, esoterickyobchudek@seznam.cz.

Začátky vždy v 18 hodin.

Přehled námětů jednotlivých setkání

  1. 1. Úvod do numerologie, aneb Jak to všechno začíná, co čísla vyjadřují a říkají a jakých informací jsou zdrojem. A co na to písmena?
  2. 2. Co je datum narození a co vyjadřuje? Charakteristiky jednoduchých a složených čísel. Nomen is omen, jméno je osud.
  3. 3. Moudrost čísel v jejich skrytých významech, univerzální kód, osudová čísla. Co umí mystická 7, co Červený drak (9)?
  4. 4. Čarování se jmény a s názvy, změny jmen a příjmení – kdy volit změnu, kdy ne. Proč lidi přitahují tzv. magická data, čím tak fascinují?
  5. 5. Významná a kritická data v dějinách a události s nimi spojené. Jak číselné hodnoty slov a výrazů dokládají jejich význam, vliv čísel na lidi, události, národy a kontinenty.