Reference klientů


 Jméno
 E-mail
 Web
 Zpráva

Antispamová kontrola
8 + 5=

(74)
1 2 3 4 5 6 7 8
(74) Ivana
28.01.2019 - 14:12:59

Dobrý den všem, v této krátké zprávě chci vřele poděkovat paní Ivě, neboť mi pomohla během jednoho měsíce se znovu najít a věřit si.To nastartovalo neuvěřitelné změny ve všech oblastech mého života. Proto ještě jednou děkuji a přeji Vám spoustu příjemných chvil s lidmi, které máte ráda. Posílám Vám tento text jako SMS, protože se mi nedaří přes můj telefon jej vložit na vaše stránky (někde je nějaký problém). Prosím, napište jej za mne.
Marcela V.
Děkuji, Marcelko, právě jsem tak učinila.

(73) Anna
05.09.2018 - 18:24:25

Děkuji ze srdce paní Ivance za pomoc při změně příjmení. S manželem jsme rok tápali, a ona nás tímto složitým obdobím provedla a vždy ukázala směr. Konečně jsme došli k cíli a já jí moc a moc děkuji, že mně podržela a dodala odvahy (bála jsem se opustit své rodné příjmení).
Za sebou necháváme karmicky zatížené příjmení a já cítím, jak se začíná něco lámat, přetrhne se nějaké černé pouto a uleví se nám oběma.
DĚKUJI za Vás, paní Ivanko, a přeji Vám radost z Vaší práce a plno spokojených klientů, kterým pomáháte měnit jejich životy k lepšímu.

(72) Ivana
07.05.2018 - 20:22:12

Jančo a Evo, děkuji srdečně za vaše řádky.
Iva

(71) Eva Herdová
30.04.2018 - 13:31:07

Ivo, mooooooooooooc děkuji za pomoc.Děkuji za to, že jsi mi ukázala co dělám špatně a pomohla mi odstranit vše, co bylo špatné. Přestože mi lékaři nedávali velkou šanci na uzdravení, nyní se uzdravuji a věřím stejně jako Ty, že se s toho dostanu. Ještě jednou velký dík.
Eva H.

(70) Janča
28.04.2018 - 17:42:08

Paní Ivana není jen obyčejná psycholožka nebo nějaká paní, která se zajímá o numerologii.
Za tu dobu, co k ní chodím na terapie, mi pomohla dostat se z opravdu těžkých situací, ze kterých by mě těžko dostával nějaký obyčejný psycholog či psychiatr.

Jste chápajíci, milá a neuvěřitelně lidská. Děkuju za všechno. :)

(69) Ivana
19.03.2018 - 08:48:06

Dobrý den, Soňo,
ano, připravuji kurz numerologie pro začátečníky na květen, a to v termínech buď 13. - 14.5., nebo následující víkend 21. -22. 5. Máte-li zájem se zúčastnit, pošlete mi, prosím, do e-mailu telef. kontakt na vás, abychom byly v přímém spojení.
Pozvánku na kurz s dostatečným předstihem umístím zde na webu.
A abych nebyla daleko od věci, dnes je 19. března, což je skvělé datum z pohledu numerologie (jíž dává praxe za pravdu!). Využijte toho a směle se pusťte do všeho, do čeho se vám nechtělo, co jste odkládali. Dnešní datum bude přát činům a jejich zdárnému dokončení. Bude se dařit a výsledná radost bude stát za to. Akční konfigurace 1 9 3 posune vás samé i dění ve vašem životě o kousek dál. Naznačí se nebo nastíní nové obzory. Pokud by se vyskytly nějaké mráčky, pak vězte, že č. 19 má tu "moc" je odstranit, rozptýlit a cestu uhladit.
Přejí krásný den nejen vám, Soňo, taktéž i všem čtenářům mých stránek.
Srdečně Iva P. 

(68) Soňa
15.03.2018 - 06:48:15

Dobrý den,nepřipravujete kurz numerologie pro začátecniky?Dekuji Soňa

(67) Ivana
24.11.2017 - 08:47:00

Zdravím Andreu a Markétku,
děkuji, děvčata, za váš příspěvek do referencí. Mějte se obě báječně!
Iva P.

(66) Markéta Skálová
21.11.2017 - 09:10:13

U paní Píhové jsem byla v rámci posledních cca 3 let třikrát, pokaždé s jiným tématem. Bylo to úplně poprvé, co jsem vyhledala podobný typ pomoci a měla jsem spoustu obav, předsudků a nedůvěry - dokonce do takové míry, že jsem měla naplánováno, že v momentě, kdy se mi něco nebude zdát, prostě uteču. Mou hlavní obavou bylo, že to bude „moc ezo“, na což já opravdu nejsem. Teď už se směju sama sobě:-) Po velice příjemném pozvání dál a vzájemném představení mě paní Píhová po chvilce povídání citlivě dovedla k jádru problému, okolo kterého jsem zatím jen kroužila – a v ten moment to začalo. Vzhledem k tomu, že se sama pohybuji v oblasti práce s lidmi včetně práce terapeutické, si troufám říci, že dokážu vyhodnotit postupy ubírající se tímto směrem – a tohle byla (nejen) z psychologického hlediska prostě síla. Poslední zbytky obav týkající se „ezo“ postupů (například že nade mnou paní Píhová začne vyvolávat duchy:-D) se rozplynuly a já jsem jen s úžasem sledovala, co se to a hlavně co se ve mně děje. Proces byl přímý, jasný, orientovaný na problém a zároveň neuvěřitelně citlivý, z terapeutického hlediska bezchybný a tento dojem přetrval i později, když jsem si sama pro sebe racionálně a poměrně kriticky procházela průběh sezení (poslední záchvěv předsudků, zda jsem se „jen“ nenechala strhnout situací či jakkoliv zmanipulovat …nenechala). Paní Píhová rozhodně neslibuje „zázraky na počkání“, ale mně osobně odstartování procesů, které po každé z návštěv následovalo, přišlo a dodnes přijde bez přehánění zázračné a pocit naprosté úlevy, který se během sezení ve dvou případech (v tom třetím to chtělo ještě nějaký čas) dostavil, jsem nikdy předtím nezažila. Pokud to opět vztáhnu ke „klasické“ psychoterapii – jedním z mých problémů byl totální blok stran řízení auta, kvůli práci jsem však začít řídit musela a v prvních dnech jsem se docela vážně zaobírala myšlenkou, že práci radši vzdám, protože tohle opravdu nedám. Vím, že pro většinu lidí je řízení běžná záležitost či je to dokonce baví, ale kdo nezažil, nepochopí. Tento problém se dá uchopit různými způsoby, nicméně ani v případě, kdy zvolíte krátkodobou psychoterapii, se ho nezbavíte během JEDNOHO (dvou nebo tříhodinového…už si přesně nepamatuju) sezení. Já sama jsem byla připravena na opakované docházení, které však nebylo nutné…a to byl můj blok a odpor sednout za volant fakt velký. Jezdit a orientovat se v provozu jsem se pak samozřejmě musela naučit sama, se „zázračně“ vnuknutými bravurními řidičskými dovednostmi jsem neodcházela, ale klíč byl v tom, že to šlo, což pro mě bylo předtím nepředstavitelné. A další návštěvy už byly jako „návrat domů“ – jak už jsem psala v úvodu, téma bylo pokaždé jiné a pokaždé se podařilo nastartovat proces, který mě dovedl tam, kam jsem chtěla a potřebovala, což je pro mě další jasný důkaz, že to funguje a není to tak, že to jednou nějak, kdovíjakou náhodou, vyšlo. Za sebe jednoznačně doporučuji a paní Píhové znovu a znovu DĚKUJI.

(65) Andrea
20.08.2017 - 19:45:15

Paní Ivanko,
konečně jsem usedla k napsání pár vět, i já bych Vám ráda touto cestou poděkovala za pomoc. Pomohla jste mi překonat traumata z dětství a bloky z minulosti, toto vše mě brzdilo a bránilo posunout se vpřed. Po terapii jsem od Vás vždy odcházela s obrovskou úlevou a vnitřním klidem. Jako ZNOVUZROZENÁ.
Ještě jednou děkuji, přeji vše nejlepší a ať se i nadále daří! :-)
S úctou,
Andrea