Reference klientů


 Jméno
 E-mail
 Web
 Zpráva

Antispamová kontrola
1 + 6=

(78)
1 2 3 4 5 6 7 8
(68) Soňa
15.03.2018 - 06:48:15

Dobrý den,nepřipravujete kurz numerologie pro začátecniky?Dekuji Soňa

(67) Ivana
24.11.2017 - 08:47:00

Zdravím Andreu a Markétku,
děkuji, děvčata, za váš příspěvek do referencí. Mějte se obě báječně!
Iva P.

(66) Markéta Skálová
21.11.2017 - 09:10:13

U paní Píhové jsem byla v rámci posledních cca 3 let třikrát, pokaždé s jiným tématem. Bylo to úplně poprvé, co jsem vyhledala podobný typ pomoci a měla jsem spoustu obav, předsudků a nedůvěry - dokonce do takové míry, že jsem měla naplánováno, že v momentě, kdy se mi něco nebude zdát, prostě uteču. Mou hlavní obavou bylo, že to bude „moc ezo“, na což já opravdu nejsem. Teď už se směju sama sobě:-) Po velice příjemném pozvání dál a vzájemném představení mě paní Píhová po chvilce povídání citlivě dovedla k jádru problému, okolo kterého jsem zatím jen kroužila – a v ten moment to začalo. Vzhledem k tomu, že se sama pohybuji v oblasti práce s lidmi včetně práce terapeutické, si troufám říci, že dokážu vyhodnotit postupy ubírající se tímto směrem – a tohle byla (nejen) z psychologického hlediska prostě síla. Poslední zbytky obav týkající se „ezo“ postupů (například že nade mnou paní Píhová začne vyvolávat duchy:-D) se rozplynuly a já jsem jen s úžasem sledovala, co se to a hlavně co se ve mně děje. Proces byl přímý, jasný, orientovaný na problém a zároveň neuvěřitelně citlivý, z terapeutického hlediska bezchybný a tento dojem přetrval i později, když jsem si sama pro sebe racionálně a poměrně kriticky procházela průběh sezení (poslední záchvěv předsudků, zda jsem se „jen“ nenechala strhnout situací či jakkoliv zmanipulovat …nenechala). Paní Píhová rozhodně neslibuje „zázraky na počkání“, ale mně osobně odstartování procesů, které po každé z návštěv následovalo, přišlo a dodnes přijde bez přehánění zázračné a pocit naprosté úlevy, který se během sezení ve dvou případech (v tom třetím to chtělo ještě nějaký čas) dostavil, jsem nikdy předtím nezažila. Pokud to opět vztáhnu ke „klasické“ psychoterapii – jedním z mých problémů byl totální blok stran řízení auta, kvůli práci jsem však začít řídit musela a v prvních dnech jsem se docela vážně zaobírala myšlenkou, že práci radši vzdám, protože tohle opravdu nedám. Vím, že pro většinu lidí je řízení běžná záležitost či je to dokonce baví, ale kdo nezažil, nepochopí. Tento problém se dá uchopit různými způsoby, nicméně ani v případě, kdy zvolíte krátkodobou psychoterapii, se ho nezbavíte během JEDNOHO (dvou nebo tříhodinového…už si přesně nepamatuju) sezení. Já sama jsem byla připravena na opakované docházení, které však nebylo nutné…a to byl můj blok a odpor sednout za volant fakt velký. Jezdit a orientovat se v provozu jsem se pak samozřejmě musela naučit sama, se „zázračně“ vnuknutými bravurními řidičskými dovednostmi jsem neodcházela, ale klíč byl v tom, že to šlo, což pro mě bylo předtím nepředstavitelné. A další návštěvy už byly jako „návrat domů“ – jak už jsem psala v úvodu, téma bylo pokaždé jiné a pokaždé se podařilo nastartovat proces, který mě dovedl tam, kam jsem chtěla a potřebovala, což je pro mě další jasný důkaz, že to funguje a není to tak, že to jednou nějak, kdovíjakou náhodou, vyšlo. Za sebe jednoznačně doporučuji a paní Píhové znovu a znovu DĚKUJI.

(65) Andrea
20.08.2017 - 19:45:15

Paní Ivanko,
konečně jsem usedla k napsání pár vět, i já bych Vám ráda touto cestou poděkovala za pomoc. Pomohla jste mi překonat traumata z dětství a bloky z minulosti, toto vše mě brzdilo a bránilo posunout se vpřed. Po terapii jsem od Vás vždy odcházela s obrovskou úlevou a vnitřním klidem. Jako ZNOVUZROZENÁ.
Ještě jednou děkuji, přeji vše nejlepší a ať se i nadále daří! :-)
S úctou,
Andrea

(64) Anna
14.08.2017 - 09:48:01

Paní Ivanka, je nesmírně empatická a velmi úžasná. Ač jsme spolupracovaly jen na dálku, dokázala se na mne napojit a její práce byla velmi efektivní a rychlá. S manželem jsme řešili změnu příjmení a paní Ivanka nám spočítala několik variant. S výslednou variantou jsme velmi spokojeni. Paní Ivance moc děkujeme a důvěřujeme v její práci.
Doporučuji ji všem, kteří tápou na svých cestách a potřebují ukázat správný směr.
Děkujeme ze srdce za pomoc.

(63) Ivanan
10.08.2017 - 12:54:28

Janko, tobě děkuji za záměr a odhodlání, s jakým ses ujala napsání své výzvy. Jak vidno, dopadla na úrodnou půdu.
Těším se, až se zase uvidíme.
Iva

(62) Ivana
10.08.2017 - 12:47:12

Milý Chrisi,
ty tedy dovedeš překvapit! Moc mě těší, že ses ozval. Celou tu dobu jsem o tobě nic nevěděla, jak se ti daří a vede v životě atp. Děkuji ti za tvá slova uznání.Ráda sdílím, že se máš dobře a že se můžeš ze života radovat. Všichni jsme tu od toho, jen někdy jako bychom šlápli na bludný balvan, viď. Těší mě, že to máš za sebou a že ti terapie pomohla.
Opatruj se s láskou k sobě (!), pozdravuj u vás doma. Určitě je tam v této době nádherně.
Také ti posílám přátelskou pusu.
Iva

(61) Ivana
10.08.2017 - 12:39:57

Dobrý den, milý Eriku,
chci poděkovat za zápis na web, velmi si toho cením. Děkuji též za vaše slova o tom, že jste ve mně našel přítele. Co by si člověk mohl přát víc. Život má pro nás připravené dary a jedním z těch nejcennějších je právě přátelství.
S přáním všeho nejlepšího pro spřízněnou dušičku, ať se vám všechno daří!
Iva

(60) Chris
08.08.2017 - 19:53:55

Dobrý den, byl jsem u paní Ivanky asi před rokem. Se svým problém jsem navštívil řadu terapeutů, ale nikde se mi nedostalo takové péče a profesionálního přístupu. Během několika sezení jsme přišli na kloub nejen kořenům mých problémů, ale odstranil jsem si i bloky které mi stěžovali komunikaci s ostatními lidmi. Kdybych stál znovu před rozhodnutím, zda za paní Ivankou jet či ne, určitě bych znovu zvolil jet. Žiji v zahraničí a moje dlouhá cesta k ní se nejen vyplatila, ale obohatila mne o neocenitelnou životní zkušenost. Pomoc, která se mi od ní dostala, zůstane pro mne pomocí nezaplatitelnou penězi. Mohu paní Ivanu s naprosto klidným svědomím doporučit každému, kdo se nebojí hledat odpovědi na svoje problémy a také nacházet na ně řešení. Paní Ivano znovu Vám děkuji za pomoc, Vaše nasazení a energii, kterou jste mi věnovala a tím mi umožnila žít lepší, kvalitnější život, který jsem myslel, že už nikdy nenajdu. Jste úžasný člověk, který dá klientovi víc, než o co si řekl. Dala jste mi Vás čas a já Vám slibuji, že ten můj, díky Vám, prožiji naplno!!! Pusu Chris

(59) Erik
08.08.2017 - 18:47:14

Dobrý den a přeji mír v duši všem se jsem zabrouzdali. V paní Ivaně jsem našel spřízněnou duši, přítele ( a to po dvou sezeních) a průvodce v jednom, díky které jsem se konečně zbavil svého strachu, naučil se vážit sám sebe a našel smysl života. Byla to moje první zkušenost tohoto druhu a vřele ji doporučuji všem, co v životě něco (lepšího) hledají a nemůžou se pohnout z místa. Každému člověku, co stále tápe, kudy se v živote posunout a bojí se udělat rozhodnutí konečně něco pro sebe a pro svůj život udělat, můžu s klidním svědomím doporučit právě paní Ivanu, od které jsem už po prvním sezení odcházel jako vyměněný člověk, který si je konečně vědom kdo vlastně je. Děkuji paní Ivano.
S pozdravem
Erik