Reference klientů


 Jméno
 E-mail
 Web
 Zpráva

Antispamová kontrola
2 + 1=

(78)
1 2 3 4 5 6 7 8
(58) Jana Štěpková
28.07.2017 - 14:11:21

Dobrý den všem,
patřím k pravidelným čtenářkám příběhů na blogu paní Ivany. Dnes jsem náhodou zavítala i do sekce "reference klientů". Nemohla jsem skoro uvěřit tomu, že poslední příspěvek pochází ode mne z podzimu loňského roku! Neboť jsme s paní Ivou kamarádky, tak vím nejen z příběhů z blogu, ale i od ní osobně, že ji klienti navštěvují, třeba i opakovaně, a že ji při odchodu dávají najevo svou spokojenost. Vůbec mi nemůže rozum pobrat, proč nikdo z nich nenapíše alespoň dva tři řádky o svých zkušenostech s terapií a nepovzbudí tak při rozhodování jiné lidi, kteří se trápí a hledají ze svého vnitřního pekla cestu ven a proč nepodpoří paní Ivu při jejím bohulibém podnikání. To už jsou všichni tak lhostejní? Tak uzavření ve svých ulitách? To záleží každému jen na sobě samém? To nikoho nenapadne, že by touto cestou vrátil energii paní Ivě, kterou ona do něj vložila? Nechci si hrát na moralistu a někoho ponaučovat, co má dělat. Prosím vás všechny, věnujte trochu svého času někomu, kdo vám pomohl. A děkuji každému, kdo tuto výzvu vyslyší. Jistě Vesmír zařídí, že se mu to zase jinde v dobrém vrátí. Jana

(57) Jana Štěpková
24.10.2016 - 09:08:00

Dlouho jsem hledala způsob, jak paní Ivě poděkovat za mnohaletou podporu vždy, když jsem stála na nějaké životní křižovatce nebo potřebovala sama na sobě zapracovat. Protože jsem pravidelná návštěvnice jejích stránek a čtenářka jejího úžasného blogu, zabrousila jsem dnes do této rubriky a chtěla bych jí touto cestou doporučit každému, kdo se cítí někdy na život sám. Iva má láskyplný přístup, empatii, neomylný vhled do současné situace člověka, je důsledná, vždy perfektně připravená a její práce s klienty pro ní je spíše posláním než jen obyčejnou prací. Po každém setkání s ní se cítím jakoby lehčí a mám chuť se poprat s životními nástrahami. To, co je pro Ivu charakteristické, je její dobré srdce, ochota a spolehlivost. Po letech se z nás již dávno staly přítelkyně a já jsem jejím věrným fanouškem, obdivovatelem a když je potřeba, tak i klientem. Je dobré mí se na koho s důvěrou obrátit a zbytečně se netrápit sám- Po chvíli s Ivou se problémy zmenšují a život se zdá hned radostnější a snazší.
Milá Ivo, děkuji ti za to, že jsi.
S láskou
Jana

(56) Jitka Šulková
11.03.2016 - 16:17:43

Milá paní Ivanko,
chtěla bych Vám moc poděkovat za velmi podrobný výklad a rozbor mé osobnosti. Ihned jste se mě ujala, když jsem nevěděla co dál a měla v sobě zmatek. Setkání s Vámi mi dodalo energii a motivaci. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho radostných dní.
Jitka

(55) Ivana
16.02.2016 - 19:30:03

Milé pisateky, Viki Bohúšová a Jano Šulková,
děkuji vám za odezvu, za vaše slova a přeji vám, aby se vám v životě dařilo a žily jste jej takový, jaký chcete, takový, aby se vám líbil. Hlavně vám samým! Nežijete ho pro jiné lidi, ale pro sebe. S úctou a láskou
Inšana, terapeutka
Dnes k těmto poděkováním přidávám ještě jedno další od Martiny, které mi poslala e-mailem, nicméně mi dala souhlas k jeho zveřejnění na mém webu. Zde je. I.

Vážená paní Píhová,
prosím dovolte, abych Vám vyjádřila obdiv za publikování numerologického rozboru M. Zemana.

Před volbami jsem měla dost starostí, protože toho druhého kandidáta jsem nesnášela, ale p. Zeman pro mne byl také dost nepřijatelný.
Tak jsem se modlila a jednoznačně mi přišlo, abych volila Zemana.

Od té doby je to docela legrace, protože vždycky slyším, jakou někde udělal ostudu, pak seberu síly (občas), abych si to poslechla nebo se na to podívala, a zatím snad vždy se mi stalo, že jsem si řekla: No ale vždyť ten chlap mi mluví z duše!!!

V rámci zachování duševního zdraví nesledují politiku, ale teď, po Vašem rozboru, si toho možná o něm poslechnu víc.

Jste odvážná, obdivuji Vás.

A taky se mi líbí, že to není povrchní, je za tím vidět kus práce.

Už jsem Vám, myslím, jednou psala komentář pod článek o Lady Dianě, pod mým druhým jménem Marcela (jsem křtěná Martina Marcela Libuše), a psala jste, že není moc lidí, co četli knížku Dvanáctá planeta.
Vážím si Vás jako člověka, který není ovce a nemyslí si, že být laskavý je slabost. Bohužel se s tím poslední dobou u nás často setkávám (tím myslím v naší republice), lidi jsou dost zničení dědictvím komunismu a myslím,že nerozlišují. Tak třeba, když někdo volá po slušných lidských hodnotách, právu a pořádku, označují ho za komunistu a podobně. Přitom třeba už Baťa řekl, že celosvětová krize ve 30. letech nebyla krize hospodářská, ale především krize mravní.

Jsem moc ráda, že jste panu prezidentovi napsala. (Autorka reaguje na moji odpověď, kde jsem psala o tom, že jsem numerologický rozbor osobnosti panu prezidentovi přímo zaslala a že v odpovědi z Kanceláře prezidenta ČR bylo uvedeno, že mu moji zprávu předali.) Kdyby se různí lidé, kterým vadí třeba jeho fyziognomie a šikanují ho kvůli údajnému pití a "stydí se za něj", nad sebou zamysleli, museli by uznat, že třeba v Americe mají tu ctnost, že jakmile je prezident jednou zvolen, každý považuje za věc své cti to už prostě nezpochybňovat!!!

Já si ten Váš článek musím přečíst ještě jednou, je tak zajímavý. Ale abych se taky dostala ještě k jinému důvodu, proč jsem ráda, že jste mu ho poslala - jak asi víte, Jiří z Poděbrad byl některými lidmi několik set let neprávem obviňován, že zavraždil (otrávil) Ladislava Pohrobka, a teprve před několika lety se přišlo na to, že tento nadějný mladý panovník zemřel v mladém věku na akutní leukémii, která měla podobné příznaky jako otrava.

Proto jsem ráda. Máte totiž pravdu, že nikdo není ze železa, a že taky potřebuje podporu. I když je statečný a přímý, neznamená to, že je splachovací.

Můj dopis můžete na svoje stránky bez těch osobních údajů klidně vložit, nechám to na Vás.
Martina


(54) Viki
24.01.2016 - 10:11:32

Neviem ani popísať zážitok počas svojej regresnej terapie. Niečo neskutečné, takú eufóriu, uvoľnenie a radost zo života som ešte nikdy předtím necítila. Krásne som si vyčistila vztahy so všetkými blízkymi, aj so svojim detským ja :-).
Ďakujem pani Ivane za profesionálny prístup, to čo robíte je úžasné :-)

(53) Jana
17.01.2016 - 23:49:55

Zdravím,
paní Ivanu Píhovou mohu jen jedině doporučit! Je přesná, výstižná a mluví z duše! Líbí se mi na ní její osobitý přístup, je lidská a ochotně pomůže a hlavně zvedá telefony a když náhodou nezvedne, což je jasné, má klienta, tak se ozve. Tak by měl podle mne vypadat správný terapeut a léčitel a učitel duše. Je to anděl, který vnese do vašich záležitostí jen a pouze světlo a jiný pohled a vhled. Doporučuji a zároveň děkuji, děkuji, že jste! A za pomoc, hodně mne to posunulo a ještě jeden dodatek, její slova se plní rychle!
S láskou
Vaše Jana Šulková

(52) Ivana
09.05.2015 - 15:45:17

Milá Dagmar, děkuji, že jste se o svůj názor a své pocity podělila s ostatními na tomto webu, že jste věnovala napsání čas. Velmi si toho vážím. Vy sama jste celému procesu šla od začátku naproti a byla rozhodnuta už s tím vším trápením skoncovat. Rozhodnutí je velmi podstatná okolnost, aby se terapie podařila. A musí to být rozhodnutí od srdce.
Poděkujte i sama sobě, neboť je to i váš velký kus práce, který jste odvedla. Píšete, že mám velký dar. To ano, vím o něm, byla jsem takto obadována, a dary má člověk používat, aby jemu i ostatním sloužily, aby prospívaly lidem. Tak to dělám, jak nejlépe to svedu. Co jiného je terapeut či léčitel, než prostředník, skrze nějž se děje záměr a dílo mnohem vyšší síly. I pro mne, jako pro člověka, nejen jako terapeuta, je zážitek pracovat s takovými lidmi, jako jste vy.
Mám radost, že jsme společně zdolaly vaše osobní Kilimandžaro a že se vám otevřely úplně nové obzory, to je fak moc prima a moc vám to přeju.
S úctou vaše Ina

(51) Mgr. Dagmar H.
09.05.2015 - 15:09:03

Drahá paní Ivanko !
Ze srdce děkuji za skvělou terapii , kterou jsem si u Vás prošla . Na své životní cestě jsem překonala řadu karambolů . Ale ty nejbolavější šrámy mi uštědřili paradoxně Ti nejbližší . Právě toto mne po téměř celoživotním utrpení srazilo na kolena . Dosud nikdo mi nedokázal pomoci . Ale jak už to v životě bývá , potkáváme ty správné lidi teprve až ve správnou chvíli . A právě tak to bylo i s Vámi . Vy jediná jste mi dokázala pomoci osvobodit se od bolesti v Duši a překonat sílu předchozích bloků a omezení . Po tříhodinové terapii se dostavilo upevnění pocitu vlastní hodnoty , výjimečnosti , sebelásky . Cítím se jako znovuzrozená a navíc se mi otevřely i zcela nové a netušené schopnosti pro Věci mezi Nebem a Zemí . Za toto všechno Vám patří můj největší dík . Děkuji za to ,že JSTE . Máte ve svých rukách dar z Nebes , jímž doslova zachraňujete tonoucí . S Úctou a Láskou v Srdci
Vaše Dagmar

(50) Ivana
17.04.2015 - 12:25:16

Milá děvčata, Janičko, Hanko, Eliško, a ještě i Vám Eliško (vzkaz z 1. 3.)ze srdce děkuju za milé řádky.Jsem šťastná, že vás kurzík numerologie nejen bavil, což bylo vidět, ale hlavně, že jste si z něj odnesly poznání, pochopení a užitečné inforamce pro svůj život a život svých blízkých. Jsem nadšená, když se někdo "zdravě nakazí" numerologií a začne ji mít rád, a časem si jí i zamiluje, jako jí moc a velmi miluju já. Byly jste všechny tři skvělými posluchačkami, parťačkami při dialozích a závěrech, prostě byla s vámi parádní souhra a spolupráce včetně toho, jak jsme si sedly jako lidé a jako osobnosti. Jsem za to moc ráda, byly to i pro mne úžasné dva dny!
Vám, Eliško, která žijete daleko od nás, ode mně, chci povědět, že i přes tu vzálenost můžete - a vy to víte - kdykoliv přijet znovu, či zavolat, pokud budete potřebovat něco pomoci vyřešit, poradit, s něčím pohnout nebo jenom tak prostě sdílet.
Posílám vám všem velké objemutí a těším se i já na další setkávání s vámi, milé dámy! Škoda, že tady nejde udělat velký smajlík. Poslala bych vám sluníčko a srdce.
Mějte se všechny moc krásně, ať se vám vše daří!
vaše Ina


(49) 54 Hanka
17.04.2015 - 07:31:08

Milá Ivanko,
děkuji za jemný,laskavý a moudrý přístup během našeho víkendového setkání, za množství podnětů, informací, myšlenek, které neustále vstřebávám, přemýšlím o všem, co jsem slyšela, viděla, cítila, co ve mně stále rezonuje.
Jsem moc ráda, že jsme se potkali a těším se na další setkání.
Přeji Ti krásné dny plné slunce.
Děkuji Ti za pomoc.
Hanka