Reference klientů


 Jméno
 E-mail
 Web
 Zpráva

Antispamová kontrola
6 + 6=

(78)
1 2 3 4 5 6 7 8
(48) Eliška
15.04.2015 - 17:40:16

Ivanko, chci poděkovat za víkendový kurz,ve kterém jsem si ujasnila jak mám s tím co jsem se snažila naučit nakládat a dát dohromady a budu se snažit pokračovat.

Moc děkuji a zdravím

(47) Jana
13.04.2015 - 10:02:12

Ivanko, cítím obrovskou potřebu vám poděkovat za nádherný víkend stravený ve vaší společnosti...Jsem nesmirne vdečná, že jsem měla to štěstí vás poznat a dostala jsem odpovědi nebo jejich náznaky... na sve otázky a pocity, ktere mně provázely a ke kterým jsem se pořád vracela.
Jste moudrá a umíte navíc používat dar, který jste v sobě objevila.
Ještě jednou velký dík.
S úctou
Jana.

(46) Eliška
01.03.2015 - 13:52:21

Jste jako záchranný kruh, co topícího zachrání, jste jako hora, která přenese přes všechny nesnáze. Jste andělem bez křídel, a přesto jako byste je měla. Vaše duše je duší člověka, která má moc provést druhé přes temná území a pomůže jim najít cíl a sám sebe.
Děkuji Vám Ivanko za Vaši péči.
Eliška

(45) Ivana
11.01.2015 - 14:08:40

Ještě bych ráda ke svému vzkazu doplnila,že jsem poctěna, že jste se přišly podívat i takto "ke mně na navštěvu", na moje webovky a tobě, Jano Š.za tvoje pilné čtení mých článků. Pozdravy všem, ahojtě. Iva

(44) Ivana
09.01.2015 - 15:26:37

Děvčata, moc vám všem děkuji za vaše milé vzkazy. Člověka potěší, když i touhle formou dostane zpětnou vazbu na svoji práci. Protože je začátek roku 2015, přeji vám všem hodně úspěchů, osobní pohody, zdraví, hojnosti a požehnání ve všem.
Iva

(43) Jana Štěpková
05.01.2015 - 16:03:51

Ivo, jsem ráda, že jsem měla příležitost tě potkat. Ať už je to společné sdílení radostí či smutků, nebo třeba četba tvých poutavých článků, ze všeho ke mně jde tvá pozitivní energie, zájem a nasazení pro věc, empatie a soucítění. Děkuji, že jsi v mém životě a těším se na všechna další setkávání s tebou.
Jana(42) Jaime Císařová
17.10.2014 - 19:27:44

Paní Iva je úžasná žena, která nám nezištně nabídla svou pomoc, když jsme to nejvíce potřebovali. Již jsme přestali doufat, že na světě ještě existují lidé, kteří chtějí opravdu pomáhat a nedělají vše jen pro co největší množství peněz a bez výsledku. Paní Ivanku můžu všem jen a jen pochválit a doporučit. Je to takové sluníčko pro lidi, kteří zrovna řeší nějaký problém. Doufám, že až se příště uvidíme, bude naše situace již o dost radostnější :).

Jaime s rodinkou z Prachovských skal.

(41) Zdena Chmelová
26.09.2014 - 19:17:02

Iva Píhová je mojí průvodkyní při radostech i starostech již šest let, a tak na základě svých zkušennostím píši: IVA - JÓ - JE PROFÍK - DÁVÁM PALEC NAHORU. Právě jí děkuji za empatický přístup a nefalšovaný zajem mne učinit šťastnou.

(40) Jana S.
01.07.2014 - 19:44:15

Jsem Beran a celý můj dosavadní život byl jak nekonečný závod, jako oheň, být pořád v pohybu, myslet, předjímat, organizovat, kontrolovat, stále ve střehu, hlavně neodpočívat. A neochota si připustit, že můj manželský život už dávno ztratil svůj význam a smysl, je to jen o životě vedle sebe ze stereotypu, ve snaze vychovat potomka ve „fungující“ rodině a nějak přežít další den.
A pak bum! Srpen 2012 a můj život je v troskách (manželova nevěra, rozvod, nedostavěný dům a hypotéka, samoživitelka, výpověď z dobře placené práce z důvodu zachování si zbytku duševního zdraví a rok po rozvodu odchod syna do péče otce).
Jaké otázky se mi začaly honit hlavou, asi není třeba popisovat. Plácám se a plácám, ale do života mi postupně vstupují lidé, kteří mi ukazují i jinou cestu, tu nádhernou cestu do Vesmíru, do říše andělů a hlavně k sobě samé. A jedním z takových lidí je i Iva.
Jako Beranovi to u mě nelze řešit přes pocity, potřebuji to pobrat hlavou. Iva mě trpělivě vyposlechla, požádala o detaily, rozebrala situaci a já dostávám nový pohled, který je zcela jasný. Ale sama bych na to nikdy nepřišla.
Dnes vím, že jsme se s Ivou nepotkaly vůbec náhodou, a i když to k sobě máme trochu dál, moc ráda za ní zase přijedu na terapii.
Ivi děkuji, že jsi. Děkuji, že mi bylo umožněno tě ve svém životě potkat. Děkuji, že mi nyní pomáháš začít psát můj nový životní příběh.
Jana


(39) Zdeňka
15.05.2014 - 08:58:20

Krásný den přeji :-) Velice doporučuji seznámit se s paní Ivankou Píhovou, je úžasná bytost, která dokáže otevřít člověku oči a najít spoustu odpovědí...! :-) :-) :-) Neváhejte a nenechte se nikým odradit od své cesty :-) ! Za sebe moc děkuji, že mi bylo dopřáno ji na mé cestě potkat :-) Děkuji Vám :-) ! ♥