Reference klientů


 Jméno
 E-mail
 Web
 Zpráva

Antispamová kontrola
6 + 6=

(78)
1 2 3 4 5 6 7 8
(38) Jana
12.05.2014 - 12:45:53

Této krásné ženě jménem Ivanka Píhová dávám za její profesionální práci plný počet bodů. Kdokoliv z vás bude mít možnost tuto bytost ve svém životě potkat, uvěříte, že bůh existuje, miluje vás a žehná vám. Ivanko, děkuji, s láskou Jana

(37) Zdeňka
08.05.2014 - 14:39:39

Krásný den přeji :) Úplnou "náhodou" jsem narazila na Vaše stránky... přečetla si pár příběhů z regresí a nadchla mě Vaše práce :) Chci se zeptat kolik stojí posezení s Vámi? Také bych potřebovala "zregresovat" :) Děkuji za odpověď na email ;) Mějte se bájově

(36) Ivana Píhová
31.03.2014 - 13:47:21

Dobrý den, paní Marcelo,
děkuji za vaše brouzdání po mých stánkách a také za odezvu. Samozřejmě čtenář nemusí souhlasit s autorem ve všem, každý máme jiný úhel pohledu daný odlišným vnímáním a zkušenostmi a s nimi spojenými pocity.. Ten můj pohled v tomto případě byl zaměřen hlavně na numerologii a rozbor dat, která provázela princeznu Dianu a Charlese. A k tomu, abych se na ně podívala, na ta data, mě pobídl zmiňovaný film, kde souvislosti s podobností života obou žen jsou do očí bijící. Toť vše, ostatní věci jsou docela dostupné na Wikipedii a každý si je může najít.
Nadchlo mě, že čtete Zacharia Sitchina, taky jsem jeho fanda a Dvanáctnou planetu jsem kdysi měla půjčenou a přečetla ji tak říkajíc jedním dechem. Četla jsem od něj Válku bohů a lidí a Kosmický kód, je to úchvatné čtení. Na podobné téma píše také Jiří Wojnar a musím říct, že stejně přitažlivě a strhujícím způsobem. Například Tunel do kosmu a Hlubina návratu, doporučuji, neodtrhnete se od čtení.
Navrhuji, pokud si budeme dále psát, dejme přednost soukromé poště přes e-maily.
Děkuji, mějte se prima.


(35) Marcela
27.03.2014 - 18:23:06

Dobrý den, paní Ivano,

Vaše stránky čtu velmi ráda, připadáte mi jako velmi moudrá a skromná osoba. Nelíbil se mi jen poslední článek o princezně Dianě. Mnoho je v něm určitě pravdivého, hlavně souhlasím s tím, že jak princezna Sissi, tak princezna Diana měly určitý úkol, který za určitých okolností splnily. Nemyslím si ale, že je všechno černobílé. Romantický film o Sissi(mimochodem - také se na tu trilogii ráda dívám a viděla jsem ji mnohokrát)- se hodně liší od skutečnosti. Světu nejsou například obecně známy hrůzné a tragické okolnosti její "svatební noci", na druhé straně Sissiny excesy a následné ovlivňování politiky v neprospěch celých národů lze také jen odpustit a povzdechnout si, že i tak toho hodně vydržela a unesla. Pokud jde o princeznu Dianu, moje znalosti jsou mnohem menší a věřím, že i člověku, který se o tuto problematiku hodně zajímá, zůstvává mnoho skryto. O princi Charlesovi jsem ale nedávno viděla dokument, který mi připadal dost objektivní. Určitě nebyl tak charismatický jako ona, ale vidím v něm spíše slušného člověka a oběť okolností. Často v této souvislosti myslím na knihu Dvanáctá planeta od Zecharii Sitchina. Myslím, že tam lze najít náznaky o původu velmi škodlivých teorií o nadřazenosti některých jedinců a rodů včetně jejich označování za "Bohem vyvolených".

(34) Jaroslav Filip
02.02.2014 - 18:47:28

Jenom jsem objevil stránku. Díky. J.Filip

(33) Zuzana Stará
24.01.2014 - 20:14:12

Dobrý večer.Nezlobte se,že píši tak dlouho.Náhodou jsem objevila vaše stránky.Ráda bych se s Vámi sešla.Připadám si méně cená.Potřebovala bych si trochu věřit a umět odpouštět.Vždycky si řeknu odpustím,ale nejde to.Přeji krásný zbytek večera.Děkuji s pozdravem Zuzana Stará,České Budějovice.

(32) Alena Staňková
21.01.2014 - 16:00:02

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je možné se s Vámi sejít. S přítelem se chceme vzít a potřebovali bychom vědět nejvhodnější datum svatby.

Ještě prosím o info, jestli s přítelem můžeme přijít oba a kolik si účtujete.

Děkuji moc a přeji hezký den

Alena Staňková(31) Ivana Píhová
01.10.2013 - 11:30:13

Milý Jene, jsem poctěna, že jsi napsal a tím, co jsi napsal. Asi jako každý jsem ráda za zpětnou vazbu ke své práci, a ještě pochvalu, opravdu děkuju. Každý z vás, kdo ke mně přicházíte, jste neopakovatelný a vlastně také nezapomenutelný originál. Měj se hezky, ať ti všechno frčí, a někdy zase na viděnou s tebou " v civilu" se těší
Iva

(30) Jan K.
01.10.2013 - 08:36:05

Ivanko, ani nevím, jak bych ti mohl poděkovat za to, co děláš... Když jsem tě poprvé navštívil, s hlavou plnou brouků a nevyjasněné minulosti, netušil jsem, jak snadno se díky tobě začne všechno rozmotávat... Že se přestanu cítit jako "opuštěný ostrov", přestanu se utápět v minulosti, narovnám se a s vyplou hrudí a úsměvem si budu naplno užívat skvělou a čistou přítomnost. Navíc, s tak silnou a jasnou vírou ve šťastnou budoucnost. Nikdy na tebe nezapomenu... Jan

(29) Ivana Píhová
26.05.2013 - 20:40:58

Pavko, Ajuško, děkuju vám oběma za to, že jste si našli čas podívat se na moje stránky a napsat vzkaz. Je to milé a potěší to, přeji vám ve vašich životech jen to nejlepší.
Iva