Reference klientů


 Jméno
 E-mail
 Web
 Zpráva

Antispamová kontrola
5 + 9=

(78)
1 2 3 4 5 6 7 8
(28) Alena Fialka
17.05.2013 - 13:12:25


Ahoj Ivušky
Děkuji že jsi a pomáháš nám nají odpovědi a rozluštit poselství kam směřujeme.S láskou Aja

(27) Pavel Navrátil
07.05.2013 - 02:43:52

Ivuš,jsu mile překvapen, jak jsi vše uspořádala ......jo, jsi fakty dobrá a je to fajn .....o Tobě se zmíním své Kristi, která je obdobného zaměření jako Ty a jistě si budete v tomto rozumět .....přeji Ti plnohodnotné uspokojení a radost ze všeho přijemného, co Tě potkává ....Pavel

(26) Ivana Píhová
02.05.2013 - 10:03:50

Simono a Michale, děkuju moc za milý vzkaz, jsem ráda, že jsem poznala takové přima lidičky a jejich otevřená srdce pro změny. Jste úžasní a těším se na červen, až se v Třeboni potkáme naživo! Zdravím vás oba do Prahy a přeji báječný život ve dvou.
Iva Píhová

(25) Simona a Michal
26.04.2013 - 15:00:43

Milá paní Ivo, děkujeme Vám z celého srdce za úžasný výklad numerologie našich jmen a dat narození. Posunula jste nás o veliký kus dopředu, díky Vám dnes víme, co jsme vědět potřebovali. Ale hlavně děkujeme za Váš osobitý a velmi lidský přístup. Nikdy na to "setkání" nezapomeneme. Opravdu děkujeme. Přejeme mnoho tak spokojených klientů, jako jsme my dva. S a M

(24) Ivana Píhová
13.03.2013 - 19:02:49

Ahoj Su, děkuju ti za otevřený a milý dopis. Potěšil mě nejen tím, že ti seminář numerologie pomohl rozluštit nějakou tu hádanku ve vztazích s manželem, ale také proto, že si jeho napsáním dokázala, jak se umíš zdatně vyjadřovat písemnou formou.To je prostě paráda a mám z tebe upřímnou radost!Doufám, že se brzy zase uvidíme a budeme pokračovat po cestě, na které jsme se spolu potkaly.
Tvá Iva


(23) Zuzana Eiblová
05.03.2013 - 21:11:33

Milá Ivo, ještě jednou ti děkuji za další příjemné chvíle strávené s tebou na kurzu numerologie, kde člověk zapomíná, že čas letí jako pominutý a nechce nám dovolit, abychom do sebe najednou vstřebali tu úžasnou, tajemnou a všeobjímající abecedu čísel, která může prozradit vše, anebo jenom kousíček neznáma z toho obrovského prostoru tajemna. Zde souvisí všechno se vším a já děkuji každému dalšímu dílečku vesmírného tajemství, kterého je mi dovoleno ukousnout z velikého koláče podivuhodných souvislostí.
Na kurz numerologie mě původně přivedla touha naučit se hledat v číselných vazbách návaznosti na lidské osudy a mezilidské vztahy i další věci, které s tím souvisejí. Netušila jsem však, že během několika hodin se dostanu k tomu, že po 30 letech manželství konečně nalézám plné pochopení pro svého muže, i přes různá nedorozumnění a názorové neshody. Myslím, že teď už budu mít pořád na paměti,že náš vztah má karmickou vazbu, ze které vyplývají nová ponaučení a pochopení, a že vše záleží i na mně, jak s těmito informacemi naložím a jak se mi podaří je zúročit. Další zajímavá věc je tvůrčí práce se jmény a názvy, které ovlivňují náš život ze všech stran. Těší mě, že i tak si můžeme pomoci ke štěstí, pokud se s čísly i písmenky naučíme dobře zacházet.
Děkuji ti za trpělivost i ochotu vcítit se do dušičky začátečníka a moc se těším na další pokračování této příjemné školy.
S láskou Suzanne.

(22) Astro
22.10.2012 - 14:35:16

Zdravím,

myslím, že by vás mohla zajímat tato videa zdarma:

http://www.astrojinak.cz/stormage :)

(21) Aleš Klabouch
01.10.2012 - 12:28:10

Dobrý den,
jmenuji se Aleš Klabouch a jsem prakticky nevidomý. Chodím k paní Ivě Píhové na terapii moxování, která mi dělá velice dobře, jak načerpat novou, čistou energii, odbourat vzniklé bloky a taky především obnovit a zprůchodnit mojí zkrácenou nervovou soustavu, kterou mám kvůli svojí zděděné nemoci polyneuropatii. Díky terapii dostávám teplo, které napomáhá lepšímu prokrvení mých zmrzlých horních a dolních končetin v období zimy a jara a bylinky obsažené v tomto doutníku napomáhají lepšímu fungování všech orgánů v těle.
Díky paní Píhové jsem se dozvěděl nenásilnou formou, jak se mám chovat ke svému tělu, což se snažím dělat, ale občas se mi to moc nedaří. A taky jsem nahlédl pod pokličku numerologije a dozvěděl jsem se, co jsem do té doby nevěděl. Jsem velice rád, že jsem se před necelými třemi lety s paní Píhovou setkal a seznámil. Velice si jí vážím nejenom jako ženy, ale i jako terapeutky. Moc jí děkuji za lidský a příjemný a milý přístup, který má jak ke zdravým, tak i k postiženým klientům.


(20) Jana Bajerová
14.09.2012 - 18:54:09

Ahoj Inšano,
přečetla jsem si svůj příběh, to jsem si tedy zase poplakala. Uvědomila jsem si, kolik jsem na sobě za ten čas udělala práce a jak jsem postoupila o velký kus dopředu. Já mohu jen doplnit, že se mi teď daří dobře. Nemám žádné bolení na srdci ani na duši, když si vzpomenu na otce. On neví, že přichází o možnost být s hodnou, pokornou, chytrou a cílevědomou holkou. On je ochuzen. Já se cítím smířená a necítím žádnou zlobu ani stesk. Prostě to tak je.

Manžel už je v pohodě a nejsem si zcela jistá, jestli i díky vyrovnání se s absencí otce, ale i on se dost změnil. Povolil pouto a nechává mne dýchat a já postupně začínám "nový" život. Byla jsem s přítelkyní v Řecku a on byl v Norsku. Nebyli jsme spolu téměř měsíc. Světe div se, oba jsme zjistili, že nám je smutno a že si vzájemně moc chybíme. V lednu se chystám do Mexika a on mne v tom podpořil. Zatím díky svojí práci dorovnávám úspěšně svá vybraná konta a splácím dluhy. Nezapomínám ani na sebe. Plánuji nový start za hezčím a zdravějším tělem. Už si nepřijdu tak odporná, ale vím, že moje tělo bylo mojí ochranou a jsem mu za to moc vděčná. Nicméně se mu snažím vysvětlit, že již nepotřebuji tak silné nohy, protože jsem již mnoho bolesti odložila a navíc jsme na zbytek věcí dva - já a manžel. Ani ochrannou vrstvu tuku kolem mne nepotřebuji, a tak pevně věřím, že se mi to podaří. Už si nepřipadám tak ublížená a bolavá. Jsem cílevědomá a jdu si krůček za krůčkem za svojí vizí. Vím, že nemůžu mít všechno hned, a tak se učím být i trpělivá a ustoupit o kousek, když se to někde zasekne.
Moc ráda bych tě viděla. V říjnu bych měla mít slušný rozvrh, protože už nebudou dovolené a taky nám přijdou posily. Určitě se ozvu. Ještě jednou ti děkuji z celého srdce za podporu a za to nasměrování do lepších časů.
Sheena


(19) Ivana Píhová
17.07.2012 - 17:00:51

Silvi, díky za zprávu, mám radost, že se zadařilo!