Reference klientů


 Jméno
 E-mail
 Web
 Zpráva

Antispamová kontrola
3 + 1=

(78)
1 2 3 4 5 6 7 8
(18) Silvie
11.07.2012 - 13:09:57

Ahoj Ivo,ještě jednou jsem Ti chtěla moc poděkovat za terapii a moxu, kterou jsi mne prohřála na konci minulé zimy. Na tom krásným výsledku, který se má i díky Tobě narodit na začátku zimy nastávající, máš převelikou zásluhu.

Ještě jednou velký dík.

Silvie a Stelinka nebo Vilda (to se ještě neví)

(17) Maggie
20.04.2012 - 13:17:27

Před nedávnem jsem se rozhodla absolutně změnit svůj život. Vím, že to nebude lehké začít znovu a v jiné zemi. Ale co je v životě lehké? Když se budeme bát, že svým rozhodnutím něco ztratíme, nic nezískáme a budeme přešlapovat na mrtvém bodu a ani jeden krok neuděláme vpřed. Tím, že si připouštíme rizika a vymýšlíme různorodé scénáře našeho osobního krachu a co všechno se možná stane, předem odsuzujeme k záhubě jakoukoliv činnost vedoucí vpřed. Špatná myšlenka je jako virus, který se v nás usídlí a ničí úspěšně všechny naše sny, vše po čem toužíme a tak ze strachu z neúspěchu raději stepujeme na jednom metru čtverečním. Když to nezkusíme, když se nepokusíme o to splnit si co chceme ochuzujeme nejen sami sebe, ale i své okolí. Krok vpřed je stejně důležitý jako to, že dýcháme. Představte si každý krok vpřed jako molekulu kyslíku která nám může zachránit život. Že by jste po ní nelapli? Přesně tak to je, když chcete něco změnit. Každá činnost přináší rizika, ale bez překonávání překážek k vytouženému cíli se stejně dojít nedá. Sedět doma na zadku a přemýšlet jaké by to bylo kdyby to bylo skutečností, není žádným snem, když se nepokusíme k němu dojít a sáhnout si na něho.

Z logického hlediska, když máme učinit nějaké závažné a důležité rozhodnutí si začneme představovat ty nejstrašnější konce. Jsme vlastně scénáristy vlastních životů. A po většinu času jsme tragédi. Ano, tragédi. I pan Shakespeare by nám kolikrát mohl závidět. Ona se nějak ta tragédie píše lépe než happy end co? Takže svůj nově napsaný scénář, tu naši malou tragédii, hodíme do koše. Co ji zkusit z toho z toho koše vytáhnout, poškrtat všechny hrůzostrašné konstrukce a nalít do řádek štěstí a úspěch? I filmové scénáře mají několik verzí a podob. Co zkusit ten náš scénář nazvat "Cestou za štěstím" nebo "Jiskrná záře vytouženého"? Je to tak těžké vykoupat se v paprscích úspěšně splněného přání nebo snu? Stačí se rozhodnout a být oddání svému přesvědčení , že vše dobře dopadne. A hlavně při prvním neúspěchu nesložit všechny zbraně. Do Říma vedou přeci tisíce cest!
Tak chyťte za zadek štěstěnu, nakopněte kočár a vyrazte na cestu. Protože cesty jsou tu kvůli putování, ne kvůli cíli, ale mnohé k němu vedou.

Hodně štěstí a doufám, že váš scénář skončí happyendem. Konec konců to je to, oč tu běží.

Děkuji Vám Ivanko za ukázání cesty, o Vaší pomoc na cestě vpřed. Jste skvělá a jste sluncem na cestě vpřed našimi životy. Vám patří obrovský dík za obětavou práci kterou nezištně děláte pro nás ostatní. Ještě jednou díky.

Mnoho pozdravů z Anglie. Maggie

(16) Ivana Píhová
18.03.2012 - 20:54:13

Děkuji všem za vaše odezvy, i když s časovým zpožděním. Vážím si jich. Tobě, Lindo, chci napsat, že jsi mě dojala svou otevřeností a upřímností. Je moc fajn, že sis našla, co jsi potřebovala a že ti příběhy odpověděly byť na jedinou otázku. Proto je píši, aby se staly inspirací a povzbuzením pro ostatní, kteří hledají.Všichni jsme na cestě, všichni toužíme žít lepší život bez zátěží a omezení a zbytečné bolesti.Je důležité vidět, vědět a připomínat si, jaké okolnosti našeho chování, slova a činy nás vychylují z rovnováhy a z jakých semínek co vzejde. I to, nebo hlavně to, že na většině potíží vyvolaných špatnými či nevyřešenými vzájemnými vztahy máme také svůj vlastní podíl, i když ho nevidíme, nebo vidět nechceme.

Posílám všem pozdrav a přeji jen to nejlepší.

(15) Linda Staňková
12.03.2012 - 14:25:43

Drahá Ivo, návštěva tvých stránek nineke.cz mě velice obohatila a inspirovala. Hledala jsem něco víc o regresní terapii a musím říct, že příběhy, které zde máš napsané se mě hluboce dotkly. Hned u prvního jsem poplakala neb mi najednou došlo, jakou zodpovědnost mám jako matka vůči svým dvěma druháčkum a ještě nenarozenému miminku v bříšku. Je povzbuzující vědět, že jsou metody,kterými se dají odstraňovat hluboké bloky, mezi které regresní terapie rozhodně patří, a taky že jsou lidi jako Ty, moudří a ochotni dávat a pomáhat ostatním potřebným. Nicméně to břímě zodpovědnosti je na každém z nás rodičů, abychom svým dětem tyto bloky vědomě či nevědomě nezpůsobovali. Nejprve jsem hledala, protože mě lákalo regresní terapii vyzkoušet, ochutnat a sama sebe nechat porovnat, respektive s bloky od mých rodičů se snáze vyrovnat, ale dalo mi to mnohem víc a to pochopení souvislostí skrze odpovědnost za naše děti, abych jim nedělala to stejný, co moji rodiče mě. Nesmírně si vážím toho, co děláš pro lidičky, máš velké srdce a oceán pochopení pro problémy druhých a ještě ke všemu dar od Boha léčit. Jsi přínosem pro naší Matku Zemi a přála bych nám všem víc takových úžasných bytostí, jako jsi ty. Mám tě ráda!

Lin

(14) Radek
25.11.2011 - 18:14:02

Zdravím Vás z mlžných Blat,
kdy se Slunce marně dere chladivým dnem plným bílé tmy, aby naše srdce pookřála před nástupem paní Zimy...
Slíbil jsem ozvat se,avšak selhala technika a vymazala se mi Vaše mailová adresa, takže velmi stručně zde:

1,3,5 den OK.

2,4,den mírná recidiva-akce podvědomí.

Slunce v duši přeji Vám i všem návštěvníkům, jste SUPR!

Díky Radek

(13) Ivana Píhová
28.10.2011 - 16:52:27

Radku, omlouvám se vám, že odepisuji až teď, několik dní jsem na stránkách nebyla. Samozřejmě se s vámi sejdu a podíváme se na váš problém.Prosím vás, zavolejte mi - tel. 603/302509 a operativně domluvíme termín, ano?

Iva Píhová

(12) Ivana Píhová
28.10.2011 - 16:29:05

Radku, několik dní jsem na svých stránkách nebyla, na vaši zprávu jsem přišla právě teď, omlouvám se vám za zdržení odpovědi. Prosím, zavolejte mi na tel. 603/302509,domluvíme si termín. Samozřejmě ráda vám pomohu.

Ivana Píhová

(11) Nyvlt pavel
27.10.2011 - 19:05:25

Dobry den, mam v poslednim tydnu nakou bolest nohy, myslim ze jde zrejmne o skripli nerv, rad bych se toho zbavil. Muzete-li pomoci, rad vas navstivim, prosim o zaslani terminu, kdy by byla navsteva mozna.721445148

(10) Radek
22.10.2011 - 16:01:48

Krásné pozdravení při podzimním západu Slunce.

Jsem na Cestě a stále hledám.

Náhoda mě přivedla na Vaše zajímavé stránky a přesto,že jsem zde ještě všechno nepřečetl,mám dojem,že jsem na správném místě.

Chtěl bych vyřešit jeden svůj problém pomocí regrese,jelikož všechny pokusy zvládnout jej vlastní vůlí zatím selhaly.
Smím doufat?

Mějte Slunce v duši.

Radek

(9) Kat
04.08.2011 - 17:23:20

Tihle lidé píší všude... Moc dobře to známe... Nevím, ale připadá mi to smutné, když závist je dovede až k tomu, že pomlouvají na stránkách... Nedívím se p.Píhové, že Vaše zprávy maže...