Magie čísel

Pořádání cyklů přednášek Setkání s numerologií vyústilo do projektu s názvem Magie čísel.

Je to školička pro začátečníky a mírně pokročilé, kde si zájemci mohou o víkendovém kurzu postavit základní stavbu k této duchovní nauce. Naučí se, jak zacházet s čísly a jak s nimi pracovat se zaměřením na svoji osobu, ale i třeba i na adresy – názvy ulic, čísla domů apod. Všechno jde spočítat a každý výsledek má hodnotu. Čísla jsou víc než pouhé symboly označení čehokoliv. Škola byla otevřena 20. března 2010 a prošla jí už řada absolventů. Někteří z nich zůstali už „zadrápnuti“, polapeni touto úchvatnou naukou, která umí přinést nejedno překvapení a vysvětlení.

Podívejte se na  Reference klientů, co o tom píší absolventi kurzů a co přinesla numerologická konstelace jiným lidem.

Zájemci se mohou hlásit na e-mailové adrese, případně mém telefonním čísle.Není-li to z nějakého důvodu jinak možné, lze domluvit i individuální výuku.  Jinak minimální počet pro jednu třídu jsou tři posluchači.

Co je taky magie?

10.8.2011

Dostala jsem mejlovou poštou zajímavou otázku od čtenářky ze  Slovenska. Ptá se mě, co si myslím o magii a co si myslím, že to je. Musím říct, že mě Viola svojí otázkou přinutila zapřemýšlet trochu jinak, třeba zrovna  mimo obor numerologie, na které je magické všechno. Magie v zažitém smyslu slova přece nemusí být jenom tajemné obřady, tajné nauky, hledání kamene mudrců, posvátná geometrie a všechny ty ostatní věci, které do této rodiny patří.

Co tedy může být ještě magické? A je vůbec něco magického v našem každodenním životě? Je, a je toho hodně, přátelé, a nemusíme k tomu hned znát zaříkávadla či indiánské obřady uctívání Slunce. Co třeba takový úsměv,  který pohladí smutné srdce a povzbudí duši. Kdo daruje úsměv, o nic nepřichází, nic neztrácí, obdarovaný získává, a nakonec jsou bohatší  oba. Není to magické? Magicky může působit vhodně volené slovo vyslovené v pravou chvíli, které má moc utišit, dodat víru,  naději, odvahu. Umět naslouchat druhému člověku, nesoudit, neodsuzovat, nekritizovat – to je také magie. Obejmutí z lásky, z přátelství, i to považuji za magický rituál. A vůbec : Láska je tou největší magií na světě, nejmocnějším kouzlem i kouzelníkem, čarodějem, jenž dokáže „mávnutím“ proutku proměnit slzy v perly, udělat z tmavé noci jasný den, přenést srdce přes sedmero hor, sedmero řek  a sedmero moří…no vidíte, a už jsem zase u numerologie. Co myslíte, proč tolik pohádek na světě začíná: Bylo nebylo, za sedmero horami, sedmero řekami, sedmero moři…magická 7 , magická 3 (vždy všeho je 3x, tedy 3×7=21 = zase 3). A víte o tom, že 21 je velice šťastné složené číslo? V numerologii se mu říká Koruna mága? Hrají se karty 21 oko bere, Třikrát objel  Horymír hradby než skočil se Šemíkem z vyšehradské skály, třikrát se muselo říct (mantra) Hrnečku, vař! Do třetice všeho dobrého, říkáme běžně stejně jako Říkám ti to potřetí a naposled!  Přání v pohádkách jsou vždy tři, tři jsou i sudičky, tři byli Tři králové, každý správný král měl tři syny, či dcery – nikdy ne víc, všimli jste si? Každé správné zaříkávadlo musí zaznít 3x, aby mělo správnou účinnost, a věru, numerologie učí, že čím více se číslo opakuje, tím větší síly nabývá, zesilují jeho vibrace. U trojky to platí 3x! Protože trojka je číslo růstu a rozpínavosti, 3x roste do devíti. No ale to jsem opravdu už dost odbočila od tématu.

Napadlo mne při tom,  že bychom s těmi úsměvy, obejmutími, pohlazeními nemuseli tak skrblit. Mohli bychom přistoupit na úžasnou „hru trojky“ a rozdávat všeho 3x více.  Co tomu říkáte? Uvítám vaše názory a postřehy.

Inšana

 Nový cyklus Setkání s numerologií- Mysterium čísel

Posledním dnem v měsíci říjnu 31. 10. 2012 a zároveň prvním večerem otevírá Esoterický obchůdek v Českých Budějovicích, Chelčického 6, nový cyklus autorských Večerů uprostřed týdne, který nese společný název

Setkání s numerologií – Mystérium čísel.

Budeme se potkávat vždy ve středu 1x za měsíc, a společně se po jednotlivých kapitolách vydávat na dobrodružnou plavbu objevování skrytých významů čísel, písmen a tajemné podstaty života. Ukážeme si, co je numerologie, z čeho se zrodila, v čem nám může být prospěšná, jak použít znalosti čísel pro osobní rozvoj, co je datum narození a co se z něj „dá vyčíst“. Ukážeme si, co jsou čísla osudová a jaké energie nám přinášejí do života. Budeme si vyprávět o kouzlech a magii, která je s čísly spojena, povíme si, jaké významy se za čísly skrývají. Lehce se dotkneme lexigramů a nahlédneme i do životů známých lidí a historických událostí. Povíme si, jak na nás mohou působit konkrétní data, proč máme někdy lepší a jindy horší dny. Společně budeme nahlížet za oponu běžně viditelného světa.

Na celý cyklus naváže víkendový seminář Magie čísel – škola numerologie pro začátečníky.

Mystérií čísel vás bude provázet Ivana Inšana Píhová

Místo setkávání: Esoterický obchůdek, Chelčického 6, České Budějovice

Na jednotlivé večery si vždy rezervujte místo předem na tel. 775166535, 775985108, nebo na e-mailových adresách nineke@seznam.cz, esoterickyobchůdek@seznam.cz.

Začátky vždy v 18 hodin.

Přehled námětů jednotlivých setkání

  1. 1. Úvod do numerologie, aneb Jak to všechno začíná, co čísla vyjadřují a říkají a jakých informací jsou zdrojem. A co na to písmena?
  2. 2.Co je datum narození a co vyjadřuje? Charakteristiky jednoduchých a složených čísel. Nomen is omen, jméno je osud.
  3. 3. Moudrost čísel v jejich skrytých významech, univerzální kód, osudová čísla. Co umí mystická 7, co Červený drak (9)?
  4. 4.Čarování se jmény a s názvy, změny jmen a příjmení – kdy volit změnu, kdy ne. Proč lidi přitahují tzv. magická data, čím tak fascinují?
  5. 5.Významná a kritická data v dějinách a události s nimi spojené. Jak číselné hodnoty slov a výrazů dokládají jejich význam, vliv čísel na lidi, události, národy a kontinenty.  

 

Rok 2013

Pozvánky:

Zveme vás na další setkání s numerologií, v pořadí již 5. večer, dne 13. 2. 2013 od 18 hodin v Esoterickém obchůdku, Chelčiského ulici 6, České Budějovice.  Budeme probírat české dějiny a jejich významná data, ukážeme si, jaká čísla nejvíce ovlivňovolava a ovlivňují naši historii a proč.Bude to takový lahůdkový večer, na který navazujeme základním kurzem pro začátečnky, a to ve dnech 23. 3 – 24- 3. 2013. Místo konání: Dámský klub, Hradební ulice č. 12, České Budějovice, začátek v sobotu 23. 3. v 10 hodin. Uzávěrka přihlášek je 15. 3. 2013, pokud máte zájem přijít, pište, nebo volejte, pošlu přihlášku s podrobnými informacemi.Kurzovné 1890,- korun, tištěná skripta v ceně.

Za magickou naukou o číslech se můžete vydat dne 27. 3.  t.r. do Art Caffé, Kněžská ulice č. 28, České Budějovice, kde si od 11 hodin budete moci poslechnout povídání o vlivu čísel na osobnost a chování člověka, a dozvědět se, co znamená prokaždého z nás datum narození a jak nás ovlivňují čísla v něm daná. Vstup volný.

Kurz pro pokročilejší

Ve dnech 23. – 24. 2.  2013 se uskuteční kurz numerologie pro pokročilejší ve škole Magie čísel Ivany Píhové. Mísem konání je Dámský klub, Hradební ulice  č. 12, České Budějovice. Začínat budeme v 10 hodin, předpokládaný konec je mezi 16. – 17.  hodinou. Výše kurzovného se prozatím nemění, činí tedy stále 1890 ,-Kč, se zálohou splatnou předem. Skripta jsou v ceně. O více informací si napište na e-mailovou adresu uvedenou na těchto stránkách.